Skandaloze: Transportuesit ilegal të drunjve kapen me Policinë në Zhegër të Gjilanit

Spread the love

Skandaloze: Transportuesit ilegal të drunjve kapen me Policinë në Zhegër të Gjilanit

Policia njofton se në fshatin Zhegër të Gjilanit dy të dyshuar meshkuj shqiptarë duke transportuar dru pa dokumente përcjellëse me kamionët e tyre kanë bllokuar rrugën me gurë dhe drunj duke i penguar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës.

Njëri prej tyre është ndaluar dhe me vendim të prokurorit drutë u janë konfiskuar ndërsa rasti vazhdon në procedurë të rregullt, transmeton Plus Tv.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*