Rrahje në Smirë të Vitisë, tre persona të lënduar

Spread the love

Rrahje në Smirë të Vitisë, tre persona të lënduar

Policia njofton se në fshatin Smirë të Vitisë tre meshkuj shqiptarë janë arrestuar për shkak se janë përfshirë në një rrahje ndërmjet vete.

Të tre të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit pas intervistimit është dërguar në mbajtje ndërsa dy të dyshuarit e tjerë janë liruar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*