Tre të lënduar pas një aksidenti në Pozheran të Vitisë

Spread the love

Tre të lënduar pas një aksidenti në Pozheran të Vitisë

Policia e Kosovës raporton se ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një kamioni transportues dhe një veture udhëtarësh.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar vozitësi i veturës mashkull dhe dy pasagjerë femra.

Të lënduarit ndihmë mjekësore kanë marrë në Spitalin Rajonal Gjilan e njëri prej tyre edhe në QKUK.

Në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari një person dhe i njëjti me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Aksidenti ka ndodhur dje në fshatin Pozheran të Vitisë, njofton Plus Tv.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*