Nuk ndalet sulmuesi i Kosovës, shënon golin më të shpejtë në karrierë në Turqi

Spread the love

Nuk ndalet sulmuesi i Kosovës, shënon golin më të shpejtë në karrierë në Turqi

Gazeta Express
16 Mars 2019
Vedat Muriqi ka shënuar një tjetër gol në Superligës e Turqisë

Sulmuesi i Kosovës ka vazhduar me formën fantastike dhe ka shënuar golin ndoshta më të shpejtë në karrierë, raporton Gazeta Express.

Ai ke gjetur rrjetën në minutën e 2’ të ndeshjes, duke e kaluar në epërsi Rizesporin ndaj Konyasporit. /Gazeta Express/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*