Shkon i kërkon haraç dhe e rreh

Spread the love

Shkon i kërkon haraç dhe e rreh

Shkon i kërkon haraç dhe e rreh

Është arrestuar në Vushtrri një person i cili kishte hyrë në një lokal dhe i kishte kërkuar një punëtori 50 euro ne emër të një personi tjetër, raporton Gazeta Express

Pasi që viktima kishte refuzuar për t’ia dhënë paratë, i dyshuari e kishte kapur për dore dhe i kishte shkaktuar lëndime.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor dhe rasti është duke u hetuar. /Express

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*