Arrestohet pronari i firmës së ujit që shkaktoi aksidentin në Gjilan

Spread the love

Arrestohet pronari i firmës së ujit që shkaktoi aksidentin në Gjilan

Lidhur me aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Gjilan të enjten, është arrestuar i dyshuari, pronar i firmës së cilës i përkiste kamioni i përfshirë në aksident.

Ai arrestohet me dyshimin se automjetit transportues nuk i ka punuar sistemi i frenimit dhe i njëjti nuk është i regjistruar dhe nuk posedon në kontroll teknike.

I dyshuari pas interivistimit me vendim të Prokurori, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*