Ja kush e largoi nga puna djalin e Fadil Vokrrit

Spread the love

FUTBOLL

Ja kush e largoi nga puna djalin e Fadil Vokrrit

NGA: K. GOCA MË: 7 MARS 2019

Gramos Vokr

Ish futbollisti i mirënjohur Sahit Kelmendi apo kanë qenë tandem  sa ishin futbollist me Fadil Vokrrin dhe shokë të ngushtë. Vokrri ndërroi jetë me 9 qershor të vitit të kaluar. Sipas Sahit Kelmendit, që e ka postuar një shkrim në facebookun,  kryetari i FFK-së Agim Ademi e ka larguar nga puna djalin e  Fadilit, Gramosin.

“Me i marr nënshkrimet dhe votat në emër të FADIL VOKRRIT e me ja largu djalin prej Federatës është shumë ligështi dhe poshtërsi e madhe!!!

Image

Sahit Kelmendi

Agim Ademi nuk e di qysh ka fytyrë me shku në zyre të FADIL VOKRRIT e prej aty me ja largu djalin?!”, shkruan Kelmendi. Nga ana tjetër, Agim Ademi e ka mohuar këtë dhe ka premtuar se do të sqarojë përmes një konference për shtyp.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*