Policia kap vitiasin me 108.6 gramë marihuanë

Spread the love

Dje në rrugën “Adem Jashari” në Viti është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi te i njëjti gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 108.6 gramë.

Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*