Bahtiri vet voziti kamionin dhe pastroi rrugët e Mitrovicës (Video)

Spread the love

Reshjet e borës kanë vështirësuar qarkullimin në shumë rrugë në Kosovës. Për t’i dalë në ndihmë qytetarëve të Mitrovicës, kryetari i Komunës, Agim Bahtiri ka vendosur që vet të angazhihet në pastrimin e rrugëve.

Bahtiri, në një video të postuar në Facebook, shihet duke vozitur njërin nga kamionit për pastrimin e borës, për të pastruar rrugët në Mitrovicë.

Postimi i Bahtirit:

“Pas reshjeve të mëdha të borës, Komuna e Mitrovicës me kompanitë përgjegjëse po bën përpjekje maksimale për pastrimin e rrugëve në Shalë të Bajgorës, qytet dhe në vendbanimet tjera”, ka shkruar Bahtiri. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*