Komisioneri Hahn sot viziton Kosovën

Spread the love

Johannes Hahn nesër në Kosovë, takon Haradinajn

Komisioneri për Politikë Evropiane të Fqinjësisë dhe Negociata për Zgjerim, Johannes Hahn, do të qëndrojë sot në Kosovë.

Gjatë vizitës në Kosovës, komisioneri Hahn do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

“Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim Komisionerin Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit,

Johannes Hahn”, thuhet në agjendën e kryeministrit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*