Kjo është 10-vjeçarja që vdiq 14 ditë pas aksidentit në trafik, mesazh emocionues nga familja

Spread the love
...

Plagët e rënda që pësoi 11-vjeçarja ditën e 31 dhjetorit të vitit që lamë pas ishin të papërballueshme.


Alberina Selimi ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme, pas 14 ditëve trajtim në QKUK. Ndërkohë që humbjen e saj më së shumti po e ndiejnë familjarët e saj.

“Engjëllusha jonë ALBERINË

Trupi yt i njomë nuk arriti t’u bëjë ballë më shumë plagëve të marra në aksidentin e komunikacionit në fshatin Penuhë.

Të pikëlluar dhe me Zemër të thyer njoftojmë miqtë, farefisin dhe familjarët se dje në orët e vona u nda përfundimisht nga Ne Alberina Shemsi Selimi (2008-2019) e aksidentuar para 15-te ditëve ne fshatin Penuhë. Varrimi i te ndjerës behet sot me datën: 15.01.2019 ora:16:00 ne fshatin Kaçybeg (Komuna e Podujevës). Prehu në paqë Engjëllushë! (Vajza e djalit të Agjës)”, ka shkruar Bahri Selimi krahas fotografisë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*