Djali e rreh nënën në Malishevë, ajo kërkon ndihmë mjekësore

Spread the love

Djali e rreh nënën në Malishevë, ajo kërkon ndihmë mjekësore

Djali e rreh nënën në Malishevë, ajo kërkon ndihmë mjekësore

Rastet e dhunës në familje në Kosovë raportohen çdo ditë në polici.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje viktima e gjinisë femërore ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj.

Me këtë rast, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar ndërkaq rasti është duke u hetuar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*