Djemtë në Vushtrri rrahën nënën e tyre në natën e Vitit të Ri

Spread the love

Djemtë në Vushtrri rrahën nënën e tyre në natën e Vitit të Ri

Policia ka arrestuar të dyshuarit. Një rast i dhunës në familje është raportuar në polici dje rreth orës 00:30 në Vushtrri.

Një nënë ka raportuar se dy djemtë e saj pasi që janë dehur kanë ushtuar dhunë fizike ndaj saj. Policia ka njoftuar se të dyshuarit janë arrestuar.

Ndërkaq, viktima së bashku me vajzën e saj tetëvjeçare është dërguar në strehimore.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Gazeta Express /

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*