Rrahen ndërmjet vete burrë e grua në Budrikë të Vitisë, shkak mesazhet në telefon

Spread the love

Një burrë dhe një grua (bashkëshortë) janë përleshur ndërmjet vete gjatë ditës së djeshme, raporton Policia e Kosovës.

Rasti ka ndodhur në fshatin Budrikë të Vitisë.

“Pas një mosmarrëveshje në mes të dy bashkëshorteve në lidhje me disa mesazhe të gjetura në telefon të bashkëshortes, burri në shenjë pakënaqësie i demolon disa orendi shtëpiake, ku gjatë përleshjes të dyja palët ankohen se i kanë shkaktuar lëndime të lehta trupore njeri-tjetrit”, njofton policia,

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, i cili urdhëron që i dyshuari të ndalohet në mbajte për 48 orë./Plus Tv/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*