Burri rrah gruan dhe taksistin që po e dërgonte te familja e saj

Spread the love

Një burrë në Prizren është arrestuar nga Policia, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij dhe një taksisti  i cili ishte duke dërguar viktimën në familjen e saj.

Njoftimi i policisë:

Prizren. Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij viktimës femër shtetase e Shqipërisë dhe një viktime mashkull, shtetas të Shqipërisë (vozitësit të taksi) i cili ishte duke dërguar viktimën në familjen e saj. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*