Arbër Zeneli “Kam dëgjuar se për shërbimet e mia po interesohet Fenerbahce”.

Spread the love

Zeneli për fjalët që e lidhin me Fenerbahcen: Është nder i madh për mua

Arbër Zeneli ka folur për interesimin e skuadrës turke, Fernerbahce, për shërbimet e tij.

Zeneli për fjalët që e lidhin me Fenerbahcen: Është nder i madh për mua

 

Sulmuesi 23-vjeçar po kalon në formë të mirë këtë sezon me skuadrën holandeze, Heerenveen.

Sulmuesi 23-vjeçar po kalon në formë të mirë këtë sezon me skuadrën holandeze, Heerenveen.

Përveç kësaj, Zeneli po shkëlqen edhe me fanellën e Përfaqësueses së Kosovës,

\duke shënuar shumë gola dhe dhënë asistime për bashkëlojtarët.

Paraqitjet e tij të mira me skuadrën dhe Përfaqësuesen kanë bërë që Zeneli të behet emër i lakuar në afatin kalimtar.

Zeneli shënoi het-trik në ndeshjen e fundit ndaj Azerbajxhanit (Foto: Ridvan Slivova/Telegrafi)

Sipas mediave, Zeneli pëlqehet shumë nga gjiganti turk, Fenerbahce, të cilët kanë shprehur interesim për transferimin e tij.

Për këtë ka folur edhe vet sulmuesi i Kosovës, i cili ka thënë se ka dëgjuar për interesimin e turqve dhe se ky është një nder i madh për të.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*