Kapen me marihuanë dy persona në Drobesh të Vitisë

Spread the love

Janë arrestuar nga Policia dy të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi që gjatë kontrollimit të tyre i janë gjetur dhe konfiskuar rreth 5 gramë substancë narkotike e llojit marihuanë.

Rasti ndodhi në fshatin Drobresh të Vitisë, të hënën në mbrëmje, bëjnë me dije autoritetet e rendit.

Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuari është liruar dhe tjetri është dërguar në mbajtje, transmeton Plus Tv

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*