FC Vitia kthehet me tri pikë nga Mitrovica

Spread the love

FC Vitia ka arritur fitoren e radhes në Mitrovicë kunder Trepçës ne kuadër te Liges se parë te Kosovës në Futboll.

Ajo ka shenuar dy gola te vlefshum per kete fitore.

Me këtë fitore te radhes Vitiasit kanë harruar se kur kan humbur, dhe gjumin dimror e bëjn ne krun e tabeles dhe me gjasa reale per futje ne Superligë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*