Neymar përballet me Shaqirin, shikoni çfarë i bën Xherdani

Spread the love
Neymar përballet me Shaqirin, shikoni çfarë i bën Xherdani

Neymar Junior pati një paraqitje fantastike ndaj Liverpoolit dhe në fund të takimit ai gjatë një aksioni u përballë me Xherdan Shaqirin

PSG e mposhti Liverpoolin me rezultat 2-1 në Parkun e Princave me ndeshjen që ishte e vlefshme për Grupin C të Ligës së Kampionëve, shkruan Metro.

Xherdan Shaqiri në këtë takim u inkuadrua nga banka rezervë duke e zëvendësuar James Milnerin në minutën e 77-të.

Në minutat e fundit të ndeshje Neymar tentoi ta poshtëronte yllin shqiptar, me këtë të fundit që gjatë duelit fizik e goditi në fytyrë.

Gjyqtari nuk ndali ndeshjen pasi konsideroi se braziliani po aktronte, derisa Shaqa më pas pasoi topin tek një bashkëlojtarë i tij.
.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*