Erdhën festat e fundvitit, Zaimina pran pemës së Krishtlindjeve tregon gjoksin!

Spread the love

Erdhën festat e fundvitit, Zaimina pran pemës së Krishtlindjeve tregon gjoksin!

 

Zaimina Vasjari është shfaqur shumë seksi dhe në formë veshur në fustanin e ngushtë.

Në këto imazhe ajo është parë pran pemës së Krishtlindjeve ku edhe kishte pozuar, duke treguar kështu format e saj trupore.

Kurse në sy binte më shumë gjoksi i saj bombastik./Indeksonline/

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*