MIMOZA SHKODRA MOHON SE I KUSHTOJ KËNGË NDARJES ME SELDIN

Spread the love

Veç karrierës së saj në muzikë, Mimoza Shkodra u vendos së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të jetës së saj personale. Ndarja e saj nga ish-partneri Seldi habiti fansat, por ish-çifti tregoi se jeta vazhdon duke vijuar të tregonin talentet e tyre.

Ditën e sotme, Mimoza publikoi këngën e saj më të re “Mu ma le fajin”, e cila flet për një çift që i jep fund lidhjes dhe “faji ka mbetur jetim”.

Teksti është shkruar nga “2 Step”, jo nga unë. Njerëzit mund ta lidhin me ngjarje të të kaluarës sime, por nuk fakt nuk është histori personale. Nuk i kam bërë askujt dedikim deri më sot”, ka thënë Mimoza.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*