Mbijetoi

27 Nëntor, 2018 artlajm 0

Një javë nga operacioni, pilotja 17-vjeçare gjermane Sophia Floersch ka dalë nga spitali dhe është rikthyer në vendlindje. Pilotja adoleshente ishte protagoniste një javë më […]