Vetëaksidentohet vetura, lëndohet shoferi dhe pasagjeri që ishte me të në Stubëll

Spread the love

Fsh. Stubëll, Viti 24.05.2022 – 22:00. I dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës. Si pasojë lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesi dhe pasagjeri viktima mashkull kosovar.PlusTv.

Dy të lënduarit kanë pranuar trajtim mjekësor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*