Vëllezërit Xhaka me mesazhe emocionuese pasi e humbën personin e tyre të afërt

Spread the love

Vëllezërit Xhaka e kanë shprehur pikëllimin e tyre për vdekjen e gjyshes së tyre.

Taulanti dhe Graniti kanë bërë postime në “Instastrory” mbrëmë, përmes së cilëve i kanë njoftuar të afërmit për vdekjen e personit aq të dashur për ta, ndërsa lajmin e përcollën edhe me mesazhe emocionuese, shkruan “Gazeta Express”.

Futbollisti i Baselit dhe ai i Arsenalit njihen si mjaft familjarë dhe e vizitojnë Kosovën shpesh, prandaj edhe kishin lidhje të ngushtë emocionale me gjyshen e tyre, tashmë të ndjerë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*