Gruaja nga Vitia raporton në polici burrin e kunatin

Spread the love

DHUNË FAMILJARE / KANOSJE

Viti, 22.03.2022-09:30. Viktima femër kosovare ka raportuar se përmes telefonit është kanosë nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar, i cili gjendet në vuajtje të dënimit dhe kunati i saj i dyshuari mashkull kosovar, i cili gjendet jashtë Kosovës.

Në konsultim me prokurorin është inicuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet, njofton policia e Kosovës.PlusTV.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*