Arrestohet një person në Viti, policia i gjen substanca narkotike

Spread the love

Rr. 2 Korriku, Viti 03.03.2022 – 11:35. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës narkotike e llojit marihuanë me peshe 0.7 gram, një grinder për bluarje dhe një boks hekuri. Me vendim të prokurorit kujdestar i dyshuari është dërguar në mbajtje./Plus.TV/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*