Ardiana Dili publikon këngën e re “Zemër gur”

Spread the love

Ardiana Dili është këngëtare e re që me zërin e saj ka arritur të pëlqehet shumë për stilin e të kënduarit.

Ajo së fundmi, ka lansuar projektin e ri muzikor “Zemër gur”, këngë kjo e cila po pëlqehet shumë, shkruan”Kosovajra”.

Ardiana nihet edhe për interpretimet e shkëlqyera live, ajo është artiste e kërkuar nëpër mbrëmjë muzikore, dasma e ahengje familjare.

Ardiana krijon atmosferë të këndshme dhe të pa harrueshme.|Plus.TV

Ju ftojmë ta dëgjoni ”Zemër gur” nga Ardiana Dili

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*