Digjet një lokal në Ferizaj, lëndohet një person

Spread the love
Ilustrim

Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Gërlicë të Ferizajt, një lokal është përfshirë nga zjarri në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

“Është përfshirë nga zjarri lokali afarist pronë e ankuesit mashkull kosovar. Shkaktar i zjarrit dyshohet të jetë një ngrohëse elektrike. Si pasoj e zjarrit një person ka pësuar lëndime trupore si dhe janë shkaktuar dëme materiale”, thuhet në raport.

Policia ka bërë të ditur se rasti është në hetime. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*