Lajm i mirë, Adriana Matoshi përfundon me sukses operimin

Spread the love
Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë dhe bizhuteri

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, pak ditë më parë bëri të ditur se i është rikthyer tumori në tru, gjithashtu tregoi se do t’i nënshtrohet operacionit.

Aktorja i është nënshtruar sot operimit në Tiranë dhe gjithçka ka kaluar me sukses, kështu ka bërë ti ditur Arbër Rama përmes një postimi në Facebook.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*