Fjalët e politikanit shqiptar nga Maqedonia për vajzën që i vdiq në aksident

Spread the love

45 persona kanë vdekur në një aksident tragjik në Bullgari. Në mesin e viktimave është edhe vajza e politikanit të njohur shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Muhedin Brava, i cili është përfaqësues i Aleancës për Shqiptarët, raporton Express.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ai përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Inna lillahi ëa inna ilahin rajiun. U takofshim ne lulet e xhenetit bija ime Sumeja”, ka shkruar Brava në Facebook.

Poshtë këtij përshkrimi, ai ka publikuar edhe një fotografi nga vendi i aksidentit.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, ambiente të jashtme dhe teksti që thotë "i"

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*