Vetëm 3 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Spread the love

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se nga 1 mijë 091 testime, 3 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Sot janë shëruar 2 qytetarë dhe numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.538.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*