Spread the love

Ndërron jetë prokurori gjilanas Ismet Ukshini nga COVID-19

18/07/2020

Në Gjilan ka ndërruar jetë prokurori Ismet Ukshini, duke u bërë viktima e 125-të e coronavirusit.

Lajmin e ka bërë të ditur për Mediafokus.info drejtori Klikik i Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit, Dr. Ukshin Ismaili.

“Në emër të stafit dhe në emrin tim personal, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes e kolgëve”, ka thënë Ismajli.

Prokurori Ismet Ukshin ka qënë i shtrirë në Reaprtin e Infektivës, në Spitalin e Përgjithshëm të Gjilanit.

Ai ka ndërruar jetë në moshën 59 vjecare.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*