Haxhi Shala lë Nisman, i bashkohet AAK-së

Spread the love

Haxhi Shala lë Nisman, i bashkohet AAK-së

6 Korrik 2020

Deputeti Haxhi Shala nga sot është pjesë e AAK-së.

“Sot pata nderin që me z. Haxhi Shalën, deputet në Kuvendin e Kosovës, të vendosim të rrugëtojmë së bashku në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës. Vendosëm që bashkërisht t’i shërbejmë interesave të vendit, në këto kohë të ndjeshme dhe në të gjitha etapat e radhës”, është shprehur, kryetari në detyrë i AAK-së, Ramush Haradinaj, transmeton Klan Kosova.

“Jam mirënjohës për deputetin Shala, tash kolegë në Aleancë, për angazhimin e tij në proceset e deritashme të rëndësishme për vendin tonë, si dhe për vendimin që së bashku me bashkëpunëtorët e tjerë të vazhdojnë rrugëtimin politik në AAK”.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*