FC Vitia uron besimtarët me rastin e festës së Fiter Bajramit

Spread the love
Fotografia e Fc Vitia

Klubi Vitias fc Vitia, ka uruar besimtarët Musliman si dhe adhuruesit e saj, me rastin e festës së Bajramit.

Në urimin e tyre shkruajn :

Të gjithë besimtarëve myslimanë dhe adhuruesve tanë, u dërgojm urimet më të mira me rastin e Festës së Fitër Bajramit.

Urojm që të jeni të lumtur dhe të festoni me familjarët, miqtë dhe me të dashurit tuaj të mirat që ua ka dhuruar Zoti .

Zoti ua past pranuar edhe Axherimin.

Me Fat Fiter Bajrami FC Vitia – Viti, kryetari Florent Emini . Artlajm

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*