Arrestohet një person në Viti, kishte keqpërdorur seksualisht një femër

Spread the love

Arrestohet një person në Viti, kishte keqpërdorur seksualisht një femër

18/04/2020 

Në Drobesh të Vitisë konfiskohen 54 paketa me material për telefona që ishin kontrabandë

Policia e Kosovës, ka njoftuar se ka arrestuar një person në Viti, pasi i njëjti kishte keqpërdorur seksualisht një femër.

Ankuesja femër kosovare raporton se i dyshuari mashkull kosovar e kishte marr viktimën dhe e kishte e keqpërdorur seksualisht. Personi i dyshuar është identifikuar dhe i njëjti është intervistuar në prani të mbrojtësit të tij. Viktima është dërguar në ekzaminim mjekësor. Në konsultim me prokurorin i dyshuari dërgohet në mbajtje, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës./PlusTV/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*