EDHE TRE TË SHËRUAR NGA KORONAVIRUSI NË MALISHEVË

Spread the love

EDHE TRE TË SHËRUAR NGA KORONAVIRUSI NË MALISHEVË

INSAJDERI 16/04/2020

​Edhe tre të shëruar nga koronavirusi në Malishevë

Tre persona të prekur me COVID-19 nga Komuna e Malishevës janë shëruar plotësisht.

Këtë e kanë konfirmuar vetë pacientët dhe familjarët e tyre, në komunikimin me shtabin komunal për menaxhimin e situatës me COVID-19 në Malishevë.

Numri i të shëruarave nga Malisheva, po shkon drejt rritjes së vazhdueshme dhe me rastet e sotme, arrin në 21 persona të shëruar, dhe në ditët në vijim ky numër pritet të rritet në vazhdimësi, thuhet në një komunikatë për media të Komunës së Malishevës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*