Tragjike në Viti, gruas i vdes foshnja, pas lëndimeve që kishte pësuar në një aksident

Spread the love

Tragjike në Viti, gruas i vdes foshnja, pas lëndimeve që kishte pësuar në një aksident

Më datë 17 nëntor, një grua shtatzënë nga Vitia kishte pësuar një aksident me ç’rast ishte shtrirë në spital.

Procesi i votimit ka filluar nëpër të gjitha qendrat e Vitisë

Policia e Kosovës, ka konfirmuar sot, se si pasojë e një aksidenti në trafik në Viti, me datë 17.11.2019, një pasagjere femër shqiptare, e cila ishte shtatzënë, kishte pësuar lëndime trupore dhe po trajtohej në Prishtinë. 

Por, lidhur me rastin raportohet se më 20.11.2019 në QKUK, të njëjtës i ka ndërruar jetë foshnja.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i foshnjës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion”, thuhet në raportin e policisë, transmeton Plus Tv.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*