Uniteti mund Vjosen

Spread the love

Sot në Sadovin të Jerlive u luajt ndeshja kampionale e ligës së tretë ndërmjet Unitetit dhe Vjoses nga Shtimja.

Fituese i ketij takimi doli Uniteti duke realizuar dy herë nepermjet dy Dibranav, atij Ferizi dhe Haxhiu.

Me këtë fitore, Uniteti ka pikë të barabarta me Vjosen, që renditen ne dy pozitat e para të tabelës së klasifikimit.ArtLajm

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*