Faruk Nura uron Vetëvendosjen

Spread the love

Kryetari i degës së AAK-së në Viti Faruk Nura, në një konferenc shtypi me gazetar ,ka uruar Lëvizjen Vetëvendosje për fitoren e saj në zgjedhjet e 6 tetorit.

Nura, uroi edhe gjith qytetarët ,simpatizantet dhe komisionerët e kesaj dege për zgjedhje te lira e demokratike .

Ai shtoi se në komunen e Vitisë, AAK përkundur humbjes ka mbi 500 vota më shumë se në zgjedhjet e kaluara.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*