Fatbardha Emini u bën thirrje qytetarëve të dalin në votim ditën e zgjedhjeve

Spread the love

Kandidatja e për deputete e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Fatbardha Emini (42), ka falënderuar simpatizantët dhe qytetarët për përkrahjen në ditët e fushatës zgjedhore në garë për ulëse në Parlamentin e Republikës së Kosovës. Ajo u bën thirrje qytetarëve të dalin në votim ditën e zgjedhjeve. 

Shkrimi i plotë i saj: 

Familjarë dhe miq të nderuar,
Kolegë dhe kolege,
Simpatizantë te Lidhjes Demokratike të Kosovës,
Te nderuar qytetarë !

Ju falënderoj nga zemra për përkrahjen e fuqishme që më keni dhënë këto ditë të fushatës zgjedhore në garë për ulëse në Parlamentin e Republikës së Kosovës.
Besoj në mbështetjen tuaj, ashtu siç edhe keni deshmuar këto ditë, të përmbyllim këtë mund tonin, të dielën me 6 tetor, në kutitë e votimit.
Ju lus të gjithëve të dalim masovikisht të votojmë për kthimin e BESËS dhe shpresës për të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës, duke votuar LDK me numër 134 dhe duke më votuar mua me numër 42 dhe koleget dhe kolegët e mijë nga dega e Vitisë.
Une kam BESIM në ju!
E juaja,
Fatbardha

#LDK134
#Vjosa01
#FatbardhaEmini42
BESO në LDK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*