E ngacmon seksualisht, i bën foto dhe ia poston në Facebook, Prokuroria liron burrin nga Drenasi

Spread the love


Një grua nga Drenasi ka raportuar në polici se është ngacmuar seksualisht dhe është shantazhuar nga  një burrë

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Gllogoc të Drenasit, ku viktima ka bërë të ditur se i dyshuari e kishte ngacmuar disa herë seksualisht dhe e kishte fotografuar.

Fotot e viktimës, i dyshuari i kishte shpërndarë në rrjetin social Facebook.

Policia bën të ditur se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të Prokurorit është lirua në procedurë të rregullt.

Rasti është nën hetime./GazetaExpress

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*