Haliti ngushellon familjen Sula

Spread the love

Telegram ngushëllimi

Përmes këtij telegram ngushëllimi në emër të qytetarëve të Komunës së Vitisë ju shprehi ngushëllimet më të sinqerta familjës me rastin e vdekjes së aktivistit dhe humanistit të madh Adem Sula.
E nderuara familja Sula dhe ju miq e bashkëveprimtarë të Adem Sulës,duhet të jeni krenarë me jetën dhe veprën e të ndjerit,sepse tek ai më së miri reflektoi shpirti human i kombit tonë.
Pusho i qetë miku ynë.

Me respekt Sokol Haliti
Kryetar i Komunës së Vitisë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*