Burri nga Kaçaniku keqpërdori fëmijët për pornografi

Spread the love

Të hënën në Kaçanik është arrestuar një person, pasi dyshohet se i njëjti ka kryer veprën penale “Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi”
Rasti ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Kaçanik, ku njësitet e DHKO’së kanë arrestuar të dyshuarin nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penalë të keqpërdorimit të fëmijëve në pornografi.
Policia bën të ditur se si provë materiale është gjetur dhe sekuestruar një telefon celular.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./GazetaExpress

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*