Vitia mund Arbrien

Spread the love

Sot në stadiumin e qytetit në Viti para afro 500 shikuesve u zhvillua ndeshja kampionale e javës së 27 ne futboll në mes FC Vitis dhe KF Arbris.

Kjo ndeshje u takoi Vitiasve qe realizuan 2 gola nëpërmjet Urim Statovcit dhe Besfort Eminit.

Me këtë fitore Vitia shton gjasat për barazh e cila i shpien drejt superligës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*