E vranë dhe më pas e djegën, detaje të reja për rastin në Skënderaj

Spread the love

E vranë dhe më pas e djegën, detaje të reja për rastin në Skënderaj

MË: 9 PRILL 2019

Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja  për rastin e djeshëm ku një person u gjet i vdekur brenda një veture në Skënderaj.

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka thënë se rasti është duke u cilësuar si vrasje e rëndë.

LEXO EDHE KËTË:  Personi që u dogj mbrëmë në makinë, ishte veteran lufte dhe vëlla i dëshmorit

Kjo për faktin se siç ka bërë të ditur Zahiti, në vendin e ngjarjes janë gjetur pesë gëzhoja të plumbave.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*