Kjo është përgjigjja e ministres për dasmën me Dardan Molliqajn

Spread the love

 

Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini dhe deputeti Dardan Molliqaj do të kurorëzojnë lidhjen e tyre të dashurisë, me martesë.

GazetaBlic mëson se dasma do të organizohet këtë të dielë, dhe se do jetë një dasmë e vogël ku të ftuar do jenë vetëm rrethi i tyre i ngushtë.

Shahini, e pyetur për dasmën me Molliqajn, nuk ka pasur interesim të jep detaje.

“Jo, nuk kom ndonjë far interesimi për të dhënë përgjigje”, është shprehur shkurtimisht Shahini për GazetaBlic.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*