Raportojnë se u është vjedhur vetura dhe një viç

Spread the love

Raportojnë se u është vjedhur vetura dhe një viç

MË: 28 MARS 2019

Ilustrim

Dy persona në fshatin Klinë e Epërme të Skenderajt, kanë raportuar se gjatë natës nga persona të panjohur u është vjedhur automjeti i tipit Daimler Benz me targa vendore dhe një viç nga stalla.

Rasti siç njofton Policia, njëri rast ka ndodhur më 26 mars, ndërsa tjetri një ditë pas.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*