Aksident i rëndë në qendër të Gjilanit

Spread the love

Aksident i rëndë në qendër të Gjilanit

Një aksident zingjiror trafiku sapo ka ndodhur në qendër të qytytit të Gjilanit nga i cili raportohet për disa persona të lënduar.

Dyshohet se një kamion ka goditur disa vetura, ndërsa ka dhe persona të lënduar. Pamjet janë nga vendi i ngjarjes, njofton Plus Tv.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*