LAJMI I FUNDIT: Vritet një 27-vjeçar në Prishtinë

Spread the love

LAJMI I FUNDIT: Vritet një 27-vjeçar në Prishtinë

LAJMI I FUNDIT: Vritet një 27-vjeçar në Prishtinë GZETAEXPRESS

Një 27-vjeçar është vrarë para pak minutave në Prishtinë. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Prishtinës, Imer Beka

“Tash na njoftuan, prokurorja po shkon në vendin e ngjarjes. Te Shkolla Teknike në Prishtinë ka ndodhur. Viktima është 27 vjeç. Nuk dihet motivi”, tha Beka për Gazetën Express

Shumë shpejt detaje të reja nga rasti…

Ndryshe, shtatë ditë më parë në Ferizaj u vra edhe një 25-vjeçar nga Ferizaj, Meriton Aliu. Dyshohet se Aliu u vra për shkak të një hakmarrjeje mes familjes së tij dhe të dorasit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*