Ia vranë 13 anëtarë të familjes, vajza nga Krusha mesazh prekës tenorit kosovar

Spread the love

Ia vranë 13 anëtarë të familjes, vajza nga Krusha mesazh prekës tenorit kosovar

Ia vranë 13 anëtarë të familjes, vajza nga Krusha mesazh prekës tenorit kosovar

Pikërisht në 11-vjetorin e Pavarësisë së vendit tonë, tenori kosovar me famë botërore, Ramë Lahaj, lansoi projektin e tij të ri muzikor, që ia kushtoi Kosovës.

Ai risolli këngën e Vaçe Zelës, “Rrjedh në këngë e ligjërime”, ndërsa këtë e bëri përmes një videoklipi fantastik, ku në fokus kishte ushtarët e Kosovës.

Kjo këngë mori shumë pëlqime dhe u shpërnda gjithandej në rrjetet sociale. Por ky projekt preku emocionalisht veçmas ata të cilët humbën më të dashurit e tyre për këtë liri.

Një mesazh mjaftë emocionues që i ka shkruar një vajzë nga Krusha e ka ndarë edhe tenori me ndjekësit e tij në llogarinë Instagram.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*